CHCI 3D TISKÁRNU komplexní řešení pro Rapid Prototyping

CHCI PROTOTYP stavíme precizní prototypy

PŘÍPADOVÉ STUDIE příklady konkrétních aplikací a přínosů

Hlavní stránka » Aktuality

Aktuality

3D tiskárna ProJet 2500

Přijímáme objednávky na nejzajímavější novinku tohoto roku - 3D tiskárnu ProJet 2500. Je dostupná ve dvou provedeních - ProJet 2500 a ProJet 2500 Plus. Zařízení umožnuje použití čirých nebo pružných materiálů. Díky cenové hladině € 30.000+ se jedná o nejdostupnější profesionální MJM 3D tiskárnu z portfolia 3D Systems.

Slavkovský zámek ve 3D

Při příležitosti 600. výročí od udělení znakového privilegia městu Slavkovu u Brna jsme měli možnost spolupracovat na vytvoření reálných 3D modelů zámku z období gotiky a renesance. Jak vznikaly se můžete podívat v reportáží České televize nebo si poslechnout rozhovor pro Český rozhlas.

Plnobarevný 3D tisk na zakázku

Vužijte nekonečné možnosti plnobarevného 3D tisku. Jsme schopni plně uspokojit náročná přání zákazníků z oblasti architektury, zdravotnictví, GIS, produktového designu, zábavního průmyslu,aj.

Semináře Manufacturing the Future Now

Zjistěte, jak maximálně využít výhody 3D tisku ve vaší organizaci. Semináře vám přiblíží jak využít moderní metody "Additive Manufacturing" ve všech fázích vzniku nového produktu. Vyberte si vhodný termín a registrujte se.

Významný posun u osobních 3D tiskáren

Společnost 3D Systems představila nový materiál „Infinity Rinse-Away support“, který je rozpustný ve vodě a umožňuje vytvářet složité tisky z materiálu ABS bez nutnosti použití stávajících podpor z ABS nebo PLA.

Milion barev nyní v rukou firmy Protocom

Protocom převzal poslední chybějící článek ve svém portfoliu od firmy BIBUS. Nyní naše společnost nabízí nejširší technologické možnosti v oblasti rapid prototypingu na českém trhu.

Semináře 3DPRINTING 2.0

Srdečně vás zveme na semináře o posledních novinkách v oblasti 3D tisku - od spotřebitelských produktů až po výrobní 3D systémy. Vyberte si vhodný termín a registrujte se.

3D tiskárna CubeX™

3D tiskárna CubeX™ získala ocenění na největším světovém veletrhu spotřební elektroniky CES, který se letos konal 8. až 11. ledna 2013 v Las Vegas. Již brzy uvedeme tuto horkou novinku na český a slovenský trh.

Novinka letošního roku - 3D tiskárna Cube®

Počínaje dnešním dnem přijímáme objednávky na očekávanou novinku letošního roku 3D tiskárnu Cube® . První zařízení budou zákazníkům dodána během 12/2012. Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat, rádi vám zodpovíme vaše dotazy.

Materiály FDM

Vyzkoušejte výhodnou alternativu k originálním produktům STRATASYS a ušetřete až 30% nákladů na 3D tisk. Pro více informací nás kontaktujte, jsme připraveni optimalizovat náklady na Vaše prototypová řešení.

Odborná konference o digitalním prototypování a 3D tisku Praha 9.října 2012

Dne 9.10. jsme se zúčastnili jako jeden z hlavních partnerů konference o 3D tisku, která byla pořádaná pod záštitou Velvyslanectví USA v Praze. Bohatý program a vystoupení zúčastněných firem byl nesporným přínosem pro návštěvníky.   

MSV 2012 - Děkujeme za Vaši účast!

Děkujeme všem obchodním partnerům, zákazníkům, přátelům i ostatním za návštěvu firemní expozice na 54. ročníku Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně. Přejeme Vám mnoho obchodních úspěchů v podnikání i v osobním životě a těšíme se na další spolupráci.

3D tiskárny pro každého

S 3D tiskárnami Bits from Bytes se stává nízkonákladový barevný 3D tisk realitou. Vyberte si svoje zařízení!

Kompletní portfolio 3D tiskáren

Zefektivněte vývoj vašeho produktu pomocí 3D tiskáren 3D Systems. Vyberte si Váš nový osobní, profesionální nebo produkční systém. Nová řada 3D tiskáren série ProJet™ je vhodná i pro ty nejnáročnější aplikace.

Řešení pro zubní laboratoře

Společnost Protocom uvádí na trh 3D tiskárnu ProJet™ DP 3000  určenou speciálně pro zubní laboratoře a stomatologická centra. Přesvědčte se o výhodách tohoto zařízení v porovnání s dostupnými CAD/CAM technologiemi.

Vykoupíme Vaši stávající 3D tiskárnu!

Využijte naší speciální akce! Při nákupu 3D tiskárny série ProJet vykoupíme Vaši stávající 3D tiskárnu a Vy tím ušetříte až 15.000 €! Tato nabídka je platná do 30.6.2010. Více informací naleznete zde.

Široké spektrum materiálů pro Rapid Prototyping

Potřebujete díl s vlastnostmi ABS, PC (polykarbonátu), PP (polypropylenu) nebo nanokompozitu? Prototypy vyrobené z těchto materiálů pomocí metody Stereolitografie vynikají především hladkým povrchem, vysokou přesností a fukčností. Vyzkoušejte službu protoPLASTIC a získejte díly pro provozní testování.

Proč 3D Systems?

Uvádíme několik důvodů, které Vám napoví, proč volit značku 3D Systems.
Sledujte teplotní odolnost nového materiálu VisiJet EX 200 v porovnání s konkurencí.

Revoluce v 3D tisku!

Objevte nepřekonatelnou kvalitu 3D tisku na zařízení ProJet HD 3000! Díky revoluční technologii MJM se tyto 3D tiskárny stávají absolutní špičkou ve svém oboru. Pro ukázku 3D modelů klikněte na tento odkaz.

Chcete vědět více o 3D tiskárně V-Flash?

Srdečně Vás zveme na online webinar o nové stolní 3D tiskárně V-Flash, která kromě kvalitních plastových 3D modelů překvapí hlavně cenou začínající už na hranici 9900,- €!
Přihlašte se na online webinar.

3D tiskárna V-Flash® již od 9900,-€

Revoluci mezi 3D tiskárnami představuje zařízení V-Flash®. Díky neuvěřitelnému poměru cena/výkon se stává tato 3D tiskárna dostupná pro většinu koncových uživatelů.
Přesvědčte se i Vy o kvalitách zařízení V-Flash®!

3D tiskárna s nejlepším rozlišením - ProJet!

3D tiskárny ProJet HD 3000 a CPX 3000 nabízejí uživatelům absolutně nejlepší rozlišení 3D tisku na trhu. S rozlišením 656 x 656 x 1600 DPI (xyz) a tloušťkou vrstvy 16μ jsou vhodné i pro nejnáročnější aplikace.

Protocom je výhradním distributorem 3D Systems

Společnost Protocom se stala výhradním distributorem 3D tiskáren ProJetTM a V-Flash v České a Slovenské republice.

Protocom v projektu Formule 1 ve školách

Stali jsme se oficiálním partnerem jedinečné celosvětové vzdělávací soutěže s názvem „Formule 1 ve školách“. Úkolem týmů složených ze středoškolských studentů je navrhnout, otestovat a vyrobil vlastní model formule F1, se kterým se zúčastní závodů.

Seminář v Technickém muzeu v Brně

Zveme Vás na seminář s názvem Možnosti 3D zobrazování a jejich využívání při ochraně kulturního dědictví, který se koná pod záštitou Metodického centra konzervace v pondělí 15.12.2008 v přednáškovém sále Technického muzea v Brně od 10:00.

Seminář o využití 3D tiskáren a 3D skenování

Srdečně Vás zveme na seminář o využití 3D tiskáren a 3D skenování  v restaurování historických objektů a památek, který se bude konat 26.11.2008. Seminář je určen pro restaurátorské společnosti, památkové ústavy a muzea, umělecké školy a ateliéry. Přihlášku na seminář naleznete zde.

Nová 3D tiskárna ZPrinter® 650

Společnost ZCorporation uvedla na trh zcela nový typ 3D tiskárny - ZPrinter® 650. Jedná se o vlajkovou loď produktové řady 3D tiskáren ZCorporation. Více informací o tomto zařízení naleznete zde.

Sledujte Protocom TV

Na portálu YouTube jsme spustili kanál Protocom TV, který budeme postupně doplňovat o videa z oblasti Rapid Prototypingu. Více zde.  

Seminář v DesignCabinet CZ

V současné době připravujeme ve spolupráci s firmou SolidVision, s.r.o. seminář o reverzním inženýrství a využití 3D tiskáren v praxi v DesignCabinet CZ. O termínu pořádání Vás budeme informovat.

Nextstep group je Protocom

Začátkem srpna roku 2008 jsme změnili oficiální název společnosti na Protocom s.r.o. Současně s tím byla spuštěna i nová internetová prezentace naší firmy. Máme rovněž novou fakturační a kontaktní adresu - viz. kontakt.

b2fair MSV Brno 2008

Naše společnost se jako již tradičně účastní doprovodné akce b2fair pořádané v rámci MSV Brno 2008.

Od 16.-17.9. Vám budeme na Brněnském výstavišti k dispozici v případě jakýchkoliv dotazů. 

Nový software ZEdit Pro

Společnost ZCorporation uvedla nový software pro editaci a přípravu 3D dat před tiskem ZEdit Pro.
Více informací naleznete zde.

INVEX 2007

Společnost Nextstep group, s.r.o. si všechny příznivce 3D tisku a Rapid Prototypingu dovoluje pozvat na INVEX-DIGITEX 2007. Rádi Vás uvítáme na Brněnském výstavišti ve dnech 23. – 27. 10. 2007, v pavilonu A2 na stánku číslo 11.
Poskytneme Vám aktuální informace o kompletní nabídce 3D tiskáren ZCorporation. Můžete zde také vidět 3D tisk v praxi a získat kompletní Informace o použtí a vzniku barevných 3D modelů.

 

 

Aktuality

Odebírejte novinky pomocí RSS
Copyright 2014 Protocom s.r.o.