Protocom s.r.o. prototype company +420 555 131 000 Menu Hledat

Geomagic Capture®

Ultra-kompaktní 3D skener
Geomagic Capture®

Přenést fyzické objekty přímo z CADu, skvěle doplnit proces vývoje Vašeho produktu a automatizovat přesnou 3D kontrolu lze s Geomagic Capture - výkonným, integrovaným, průmyslovým 3D skenerem a softwarovým systémem.

Capture skenery vyrobené společností 3D Systems poskytují přesnou a rychlou  technologii 3D skenování na principu modrého světla. Toto zařízení je přenosné a lehké, může být uspořádáno ajko více zařízení  - multi-skener. Capture je dodáván ve dvou provedeních - Capture a Capture Mini. Oba modely jsou dodávány s pokročilým softwarem Geomagic.

Rychle obnovit ztracená data

Ztratili se Vám data návrhu? Máte pouze starou a žádné výkresy? Geomagic Capture Vám rychle a snadno umožní vytvořit 3D data v CADu z několika složitých a rozbitých dílů jedno kompaktní skenování založené na konstrukčním pracovním postupu. 

Rychlejší sken s multi-Capture skenováním

Rychle si nastavte multi-Capture pole a hned můžete skenovat a dále zpracovávat 3D data. Pokročilá automatizace a skriptovací nástroje tohoto softwaru jsou snadnější, než kdy dříve.

Snížení nákladů a zvýšení efektivity

Kompletní Geomagic Capture systém, včetně integrovaného softwaru Geomagic, stojí méně než ostatní profesionální 3D skenery. Poprvé můžete získat přesnost a  pokročilý software pouze od jednoho dodavatele.

Vylepšete své skenování s Geomagic Capture ProPack

Geomagic Capture ProPack Vám nabízí možnost automatického skenování  v 360°pomocí otočného stolu.

Technické specifikace

Rozlišení 0.110 mm na 300 mm, 0.180 mm na 480 mm
Přesnost 0.060 mm
Rozměry 276 × 74 × 49 mm
Váha 1.35 kg
Rychlost skenování 985,000 bodů/sken (0.3 sekundy na sken)
Požadavky na počítač Operační systém Windows 7/8 (64-bitů), Intel a AMD Quad-core 2-GHz CPU nebo lepší, rozhraní Gigabit Ethernet, paměť 4 GB nebo vyšší, grafická karta 512 MB nebo lepší

Video

Zaujal vás tento skener, máte další otázky?

Zašlete nám nezávaznou poptávku

Zavolejte nám +420 555 131 000 Navštivte nás na pobočce v Brně a Ostravě