Protocom s.r.o. prototype company +420 555 131 000 Menu Hledat

Geomagic Wrap®

Skenujte, Meshujte, Rendrujte. Během několika minut.
Geomagic Wrap®

Geomagic Wrap přináší průmyslově nejvýkonnější program na transformaci skenovaných 3D dat a import 3D modelů pro okamžité použití. Využití nalezne od inženýrských aplikací přes zábavu, umění, archeologii či výrobu. Získejte bez námahy perfektní 3D modely z nasnímaných dat.

Revoluce ve Vašem 3D pracovním postupu

Geomagic Wrap přináší nejsnadnější, cenově dostupnou, rychlou a přesnou cestu jak z mračen bodů udělat 3D polygony a povrchové modely, které mohou být okamžitě použity  v navazující výrobě, umění nebo průmyslovém designu.

Geomagic Wrap zahrnuje pokročilé nástroje Exact Surfacing, které přináší výkon a snadno použitelné funkce nejmodernějšího modelovacího softwaru pro vytvoření dokonalého 3D modelu. Scriptování a makra mají k dispozici automatizované funkce pro opakující se úlohy během reverzního konstrukčního procesu.

Geomagic Wrap umožňuje uživatelům transformovat data mračna bodl, prozkoumat data a importovat je do formátů (STL, OBJ, etc.) v 3D polygonové síti pro použití ve výrobě, k analýzám, navrhování, zábavě nebo archeologii.

Zaujal vás tento software, máte další otázky?

Zašlete nám nezávaznou poptávku

Zavolejte nám +420 555 131 000 Navštivte nás na pobočce v Brně a Ostravě