CHCI 3D TISKÁRNU komplexní řešení pro Rapid Prototyping

CHCI PROTOTYP stavíme precizní prototypy

PŘÍPADOVÉ STUDIE příklady konkrétních aplikací a přínosů

Hlavní stránka » Řešení » Školství a výuka

Školství a výuka

3D tiskárny 3D Systems naleznou uplatnění ve většině vzdělávacích institucí. Studenti přicházejí do kontaktu s nejmodernějšími technologiemi a 3D tiskárny se tak stávají nepostradatelným pomocníkem při získávání fyzických 3D modelů.

Díky nové stolní tiskárně V-Flash, která zaujme především svou nízkou cenou, vysokým rozlišením a nenáročnou obsluhou, se 3D tiskárny stávají dostupnými pro většinu koncových uživatelů.

Výhody pro učebnu

  • Rychlost - tiskárny V-Flash jsou díky svému vysokému výkonu ideální pro třídy o počtu 20-30 studentů.
  • Nízké náklady - díky nejnižším pořizovacím nákladům jsou tiskárny V-Flash vhodné pro vzdělávací institutce, které jsou mnohdy omezeny rozpočtem.
  • Spolehlivost a nenáročnost obsluhy - velmi jednoduchy proces ve fázi post-processingu je dalším důležitým faktorem určujícím vhodnost použití tiskáren V-Flash ve vzdělávacích institucích.

Použití

  • Strojní inženýrství - 3D tiskárny V-Flash tisknou modely přímo z digitálních dat, v našem případě přímo z 3D CAD strojních aplikací. Studenti  jsou schopni snadno zhodnotit výsledný design v 3D.
  • Architektura - díky rychlosti a nízkým nákladům 3D tisku umožňují tato zařízení tisk modelů nejen pro prezentaci, ale model může být vytisknut několikrát jako součást celého vývojového procesu.
  • Průmyslový design - 3D tiskárny V-Flash jsou schopny vytisknout model jakékoliv složitosti a modely mohou být potom dále povrchově upravovány (pískování, lakování), aby poskytly co nejvěrnější informace o finálním produktu.
  • Umění - studenti snadno získají fyzické výstupy z projektů a hodnotnou zpětnou vazbu pro další proces vývoje.

Fotogalerie k produktu

s1 s2 s3 s4 s5 s6 s7 s8

Odeslat stránku na E-mail

Pošli odkaz známému

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné

Řešení

Copyright 2014 Protocom s.r.o.