CHCI 3D TISKÁRNU komplexní řešení pro Rapid Prototyping

CHCI PROTOTYP stavíme precizní prototypy

PŘÍPADOVÉ STUDIE příklady konkrétních aplikací a přínosů

Hlavní stránka » Řešení » Rapid prototyping/CAD » Obalová technika

Obalová technika

Společnosti vyvíjející a vyrábějící skleněné a plastové obaly pro kosmetiku, zdravotnictví, chemický, automobilový a nápojářský průmysl používají 3D tiskárny 3D Systems  ke zrychlení a zdokonalení jejich vývojového procesu.

Problém

Design obalu nového produktu musí být funkční, ekonomický a především inovační. Pro uspokojení potřeb zákazníka a zjednodušení celého vývojového procesu je nezbytná jasná a efektivní komunikace, a to jak směrem ke klientovy, tak i uvnitř vývojového týmu..

3D Systems  řešení

  • Vnitřní komunikace  - 3D tiskárny umožňují designérským týmům rychle a efektivně zpracovat svůj návrh/řešení, které může být okamžitě posouzeno ostatními členy týmu v rámci jedné společnosti.
  • Komunikace s klienty - reálné modely jsou nedílnou součástí při hledání optimální koncepce vyvíjeného produktu a odsouhlasení si prvotních návrhů s klientem.
  • Zdokonalování designu – pro svou finanční nenáročnost umožňují 3D tiskárny 3D Systems  vytisknout danou součást ve všech fázích jejího vývoje a zhodnotit tak přínos jednotlivých změn v průběhu celého projektu.
  • Nové obchodní příležitosti – 3D Systems  modely mohou být použity jako součást nabídky v různých výběrových řízeních a výrazně tak napomoci k uzavření nových obchodních kontraktů tím, že názorně představují designérskou koncepci nabízeného produktu.

 

Řešení

Copyright 2014 Protocom s.r.o.