CHCI 3D TISKÁRNU komplexní řešení pro Rapid Prototyping

CHCI PROTOTYP stavíme precizní prototypy

PŘÍPADOVÉ STUDIE příklady konkrétních aplikací a přínosů

Hlavní stránka » Řešení » Zdravotnictví

Zdravotnictví

3D tiskárny 3D Systems umožňují lékařům získat rychle 3D modely, které poskytnou lepší informace o konkrétním operačním zákroku a tím mohou zkrátit výslednou délku operace. Usnadní se také komunikace mezi pacientem a lékařem.

Cíl

Dva klíčové faktory pro úspěšný ortopedický a maxilofaciální zákrok jsou komunikace mezi ošetřujícím lékařem a pacientem a precizní příprava tvaru implantátu. 3D fyzické modely jsou neocenitelným pomocníkem při těchto zákrocích, pacientovi poskytnou jasnou představu o celém zákroku a lékařům umožní získat přesnou představu o tvaru budoucího implantátu.

Řešení

Aplikace umožňuje předoperační plánování, získání informací o výsledném tvaru implantátu, usnadňuje komunikaci mezi týmem lékařů, slouží jako prezentační a výukový model pro studenty a mediky.

Software

MimicsZ

Doktoři, sestřičky a technici, kteří nemají předešlé zkušenosti s 3D modelováním a 3D tiskem budou schopni vytvořit 3D anatomický model z MRI a CT snímku. To vše rychle a jednoduše.

Software, který byl vyvinut pro zdravotnické organizace, slouží k tvorbě anatomických modelů pro předoperativní plánování, design a tvorbu implantátů, poradenství pro pacienty nebo výuku a semináře pro odbornou veřejnost

Fotogalerie k produktu

z1 z2 z3 z4 z5 z6

Odeslat stránku na E-mail

Pošli odkaz známému

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné

Řešení

Copyright 2014 Protocom s.r.o.