CHCI 3D TISKÁRNU komplexní řešení pro Rapid Prototyping

CHCI PROTOTYP stavíme precizní prototypy

PŘÍPADOVÉ STUDIE příklady konkrétních aplikací a přínosů

Hlavní stránka » Řešení » Zdravotnictví » Předoperační plánování

Předoperační plánování

Možnost použití 3D modelů redukuje čas průběhu operace, snižuje náklady zákroku, zvyšuje kvalitu zákroku minimalizováním rozměrů řezu a tím následnou dobu zotavení pacienta.

Příklady předoperačního plánování:

  • Předtvarování implantátu (trajektorie šroubu, výběr vodného umístění a velikosti šroubu, volba vhodných operačních nástrojů
  • Výroba implantátů: 3D modely tiskáren 3D Systems usnadňují světovým výrobcům implantátů urychlit výrazně proces vzniku nových produktů.
  • Komunikace mezi lékaři: 3D modely 3D Systems umožní lepší komunikaci při řešení problému mezi lékaři a chirurgickými týmy, obzvláště při multidisciplinárních případech.
  • Výkonný nástroj pro seznámení pacienta se zákrokem: 3D modely 3D Systems dávají lékařům možnost komunikace s pacientem, získání jeho důvěry a větší pravděpodobnost úspěšné operace.
  • Výuka studentů medicíny: 3D modely 3D Systems dokazují svou úspěšnost při výuce. 2D obrázky se stávají jednoduššími na pochopení v kombinaci s 3D modelem a vedou k rychlejšímu a komplexnějšímu pochopení anatomie člověka.
  • 3D skenování/design protetiky: využití možností 3D systému jako CT nebo MRI při vývoji protetiky. Z těchto výstupů mohou být snadno získány modely a formy pro pozdější výrobu protéz.

 

Řešení

Copyright 2014 Protocom s.r.o.