CHCI 3D TISKÁRNU komplexní řešení pro Rapid Prototyping

CHCI PROTOTYP stavíme precizní prototypy

PŘÍPADOVÉ STUDIE příklady konkrétních aplikací a přínosů

Hlavní stránka » Služby » Rapid Prototyping

Rapid Prototyping

Nechte si od nás navrhnout a doporučit vhodné řešení a postupy při výrobě prototypových a finálních dílů, které budou maximálně vyhovovat vašemu vývojovému projektu.

protoCOLOUR

Tato služba Vám nabízí monochromatické a plnobarevné modely vyrobené na 3D tiskárnách řady x60  z prášku na bázi sádry, dále pak dle způsobu použití vytvrzené speciálními infiltranty popřípadě 2-složkovou epoxidovou pryskyřicí. Tato metoda představuje cenově nejdostupnější technologii na trhu!

protoPLASTIC

Nabízíme Vám výrobu Vašich plastových součástí technologií Stereolitografie, jež stála na počátku vzniku Rapid prototypingu a v současné době stále představuje jednu z nejpřesnější metod na trhu. V nabídce je široká škála materiálů na bázi ABS, polypropylenů a polykarbonátů. Nechybí čiré plasty, speciální nano-kompozity pro testování ve větrném tunelu, plasty odolné vyšším teplotám a materiály vhodné pro zaformování.

protoWAX

Tato služba Vám nabízí výrobu velice přesných voskových modelů metodou MJM určených pro vytavení pri tvorbě odlitků metodou ztraceného voskového modelu.

protoEXACT

Zvolte tuto službu v případě, že potřebujete výrobu  velmi přesných modelů s hladkým povrchem, u kterých se klade důraz na exaktní zobrazením detailu! Tloušťka vrstvy již od 0.016mm!

Vakuové lití

Služby

Copyright 2014 Protocom s.r.o.