Protocom s.r.o. prototype company +420 555 131 000 Menu Hledat

Geomagic® Freeform® Plus

Návrhujte bez omezení
Geomagic® Freeform® Plus

Geomagic Freeform je mnohoúčelová 3D platforma pro virtuální modelování, která Vám umožní vytvářet komplexní 3D modely pro další výrobu. Snadno a rychle je  připraví pro 3D tisk. Software je dodáván ve 2 variantách - Geomagic Freeform a Geomagic Freeform Plus.

Výroba přímo z Vašich návrhů

Freeform vytváří přechod z virtuální dat přímo do 3D tisku nebo výrobního procesu. Geomagic Freeform Plus Vám umožňuje identifikovat a včas napravit potenciální výrobní problémy ve stádiu návrhu, proto můžete včas získat zpětnou vazbu a předejít nákladým chybám ve výrobě.

Freeform Plus zkracuje čas navrhování, zvyšuje výslednou přesnost. Data Freeform můžete také používat rovnou pro 3D tisk

Navrhujte i nemožné

Geomagic Freeform startuje tam, kde se Váš systém CAD zastaví. Proto můžete navrhovat cokoli. Vytvoříte a navrhnete různě tvarované modely, které by jinak nebylo možné vymodelovat v programu CAD. Se softwarem Sculpt jste omezeni pouze Vaší fantazií.Užívejte si okamžitý 3D tisk

S kontrolním nástrojem možnosti tisku Freeform můžete také včas zachytit potenciální designové vady, což urychlí přípravu Vašeho designového návrhu pro výrobní proces. Můžete plně využít patentovanou prostorovou technologii.

Odlišný přístup

Geomagic Freeform je jedinečný ve své schopnosti zacházet s voxely, polygony a NURBS plochami v jednom designovým prostředí. Formáty pro import a export souborů Vám umožní snadno integrovat vymodelované návrhy s tradičními CAD aplikacemi.

Jedinečná kreativita

Geomagic Freeform poskytuje veškerou flexibilitu, obzvláště při navrhování hraček, miniatur nebo figurín. To je důvod, proč se přední výrobci spoléhají  na Freeform. Cílem je vytvořit nové produkty v rekordním čase.

Zdravotní implantáty a studijní modely

Geomagic Freeform umožňuje zdravotníkům a výrobcům implantátů/přístrojů svým výjimečným souborem nástrojů navrhovat implantáty podle specifik pacienta, studijní modely, protetiku nebo ortopedické pomůcky. Využitím CT a 3D skenovaných dat mohou designéři rychle a přesně vytvářet precizní organické modely a zadat je do výroby v rekordním čase.

Průmyslový výrobní design

S Geomagic Freeform mohou být Vaše představy zrealizované rychle. Snadno prověříte různé designové iterace. Konstruktéři získají náskok před tradičními nástroji CAD díky možnosti organického organicky tvarování modelů.

Zaujal vás tento software, máte další otázky?

Zašlete nám nezávaznou poptávku

Zavolejte nám +420 555 131 000 Navštivte nás na pobočce v Brně a Ostravě

Mohlo by vas také zajímat