Protocom s.r.o. prototype company +420 555 131 000 Menu Hledat

Geomagic Sculpt

Dotkněte se Vašeho 3D návrhu
Geomagic Sculpt

Můžete se dotknout 3D návrhu

Virtuální software Geomagic® Sculpt je rychlý a přesný program využívaný v sochařsví. Umožňuje snadno vytvářet složite tvarované návrhy výrobků, soch nebo uměleckých děl, které nelze jednoduše vytvořit v CAD aplikacích. Geomagic Sculpt pracuje jak s klasickou myší tak s haptickým zařízením Geomagic.

Navrhněte nemožné

Geomagic Sculpt startuje tam, kde se Váš systém CAD zastaví. Proto můžete navrhovat cokoli. Vytvoříte a navrhnete různě tvarované modely, které by jinak nebylo možné vymodelovat v programu CAD. Se softwarem Sculpt jste omezeni pouze Vaší fantazií.

Vytvořte komplikované návrhy z Vašich CAD modelů

Importujte Vaše MCAD data a vytvořte z nich sofistikované návrhy produktů, které přesáhnou geometrické tvary programu CAD. Tvořte návrhy okolo nasnímaných dat, abyste zjistili, že budou skutečně funkční.

Dotýkejte se svého návrhu a navrhujte s myší

Používejte 3D nástroje pro 3D navrhování. Geomagic Sculpt Vám pomůže změnit starý způsob designování se zařízením 3D Systems Touch stylus. Designujte se zpětnou vazbou, která Vám umožní udělat produkt dokonalejší.

Příprava 3D tisku

Nemusíte mít obavy, protože Geomagic Sculpt vždy vytvoří bezchybné soubory pro 3D tisk. Zkontroluje plochy  nebo vodotěsnost. Chyby označí, takže můžete snadno provézt změny před tiskem.

Zaujal vás tento software, máte další otázky?

Zašlete nám nezávaznou poptávku

Zavolejte nám +420 555 131 000 Navštivte nás na pobočce v Brně a Ostravě

Mohlo by vas také zajímat